کاندوم ,کنيد ,زنانه ,استفاده ,واژن ,قسمت ,کاندوم زنانه ,خودداری کنيد ,داخل واژن ,کاندوم خودداری ,استفاده مجدد ,مجدد کاندوم خودداری

استفاده از کاندوم زنانه و خارج کردن آن

به گزارش سلامت نیوز کاندوم زنانه یک تیوپ پلاستیکی (پلی اورتان) است که انتهای آن بسته می باشد. در قسمت انتهایی که بسته است یک حلقه وجود دارد که در واژن وارد می شود. کاندوم زنانه می تواند تا 8 ساعت قبل از مقاربت جنسی وارد شود و می تواند همزمان به عنوان کاندوم مردانه هم  استفاده شود.

کاندوم

چگونه از کاندوم زنانه استفاده کنیم ؟
حالت راحت و مناسبی را پيدا کنيد. ممکن است شما ايستاده و يک پا را بر روی يک صندلی با زانوی خم شده قرار دهيد ويا بر روی زمين دراز بکشيد و پا ها را از زانو جم کرده و باز کنيد.
 یک کاندوم زنانه را به صورتی که انتهای باز آن به سمت پايين قرار دارد در دست بگيريد. با انگشت نشانه و انگشت ميانه قسمت داخلی حلقه را به سمت پايين خم کنيد.  
حلقه را داخل واژن کرده وتا قسمت رحم در کانال واژن وارد کنيد.        
وقتی که به شکل مناسب داخل واژن جای گرفت، حلقه بيرونی اندکی بيرون آويزان خواهد ايستاد. در هنگام آميزش وقتی که آلت مردانه داخل واژن می شود اين قسمت تنگ خواهد شد.        
کاندوم زنانه ممکن است که در ابتدا کمی سفت يا بسيار لغرنده باشد اطمينان حاصل کنيد که کاندوم در قسمت داخلی واژن عمودی و راحت بدون پيچ و تاپ جای گرفته است.
چگونه يک کاندوم زنانه را بعد از مصرف بيرون می آورند؟
1.    برای نگه داشتن اسپرم درداخل کاندوم، حلقه قسمت خارجی را فشرده و بپيچانيد.
2.    کاندوم زنانه باید بلافاصله پس از مقاربت برداشته شود، در حالی که زن هنوز دراز کشیده است و مایع منی را قبل از آن خارج کنید.
3.    به آرامی کاندوم را به سمت خارج حرکت داده و خارج کنيد.
4.    کاندوم استفاده شده را در سطل زباله دفع کنيد. از انداختن آن در توالت خودداری کنيد
5.     از شستن و استفاده مجدد کاندوم خودداری کنيد.
6.    کاندوم استفاده شده را در سطل زباله دفع کنيد. از انداختن آن در توالت خودداری کنيد.
7.     از شستن و استفاده مجدد کاندوم خودداری کنيد.
گروه ترجمه سلامت نیوز - ریحانه علیان

کاندوم زنانه


قلب بی کس منبع اصلی مطلب : قلب بی کس
برچسب ها : کاندوم ,کنيد ,زنانه ,استفاده ,واژن ,قسمت ,کاندوم زنانه ,خودداری کنيد ,داخل واژن ,کاندوم خودداری ,استفاده مجدد ,مجدد کاندوم خودداری
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

سایت : استفاده از کاندوم زنانه و خارج کردن آن